Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o rozwiązaniach dla Instytucji. Więcej w Polityce Prywatności.
Przyjazne IT i Microsoft

Kwestia legalności oprogramowania jest jednym z głównych problemów nurtujących wielu z Państwa. Czy sama nalepka licencyjna Microsoft zapewnia legalność systemu Windows? Czy mogę zainstalować na używanym komputerze system operacyjny nie posiadając oryginalnego nośnika? Z tymi pytaniami spotykamy się bardzo często, a nieraz zadają je Państwu pracownicy i podopieczni. Dbając o kształtowanie zasad poszanowania praw własności, w Państwa otoczeniu, zapewniamy wyłącznie legalne oprogramowanie na dostarczanych komputerach. 

Dzięki ścisłej współpracy z firmą Microsoft dostarczamy wyłącznie komputery z oryginalnymi systemami Microsoft Windows.

 


Program Community Microsoft Authorized Refurbisher (MAR), który pomagamy budować, wdrażać i usprawniać od kilku lat, w 2010 roku przekształcił się w program Microsoft Registered Refurbisher. Uczestnictwo w tym Programie pozwala nam na darmowe przywrócenie oryginalnego oprogramowania systemowego Microsoft Windows 10 na każdym komputerze, który przechodzi przez specjalnie opracowany system renowacji i regeneracji. Będąc pod stałą kontrolą firmy Microsoft musimy dbać, aby w przypadku żadnego komputera nie było wątpliwości. Ten komfort użytkowania legalnego oprogramowania nie kosztuje Państwa ani jednej złotówki. 

Umowa licencyjna Microsoft dla Windows 10 Pro

Za naszym pośrednictwem zakupią Państwo każdy interesujący Państwa program, gdyż posiadamy tytuł Microsoft Authorized Education Partner.  Dzięki zakupom licencji Microsoft w ramach umów (między innymi Open License for Academic) polska edukacja może nabyć oprogramowanie rzeczywiście najtaniej (za ułamek wartości produktu np. w przypadku Microsoft Office 2019 Pro Plus) i najwygodniej, bo w formie licencji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl