Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o rozwiązaniach dla Instytucji. Więcej w Polityce Prywatności.
O Przyjaznym IT

PrzyjazneIT.pl to program kompleksowych rozwiązań informatycznych i sprzętowych dla bibliotek, muzeów, instytutów badawczych i szpitali prowadzących nauczanie. Jest fuzją działających od wielu lat odrębnych Programów: "Komputery dla Szpitali", "Komputery dla Bibliotek", "Komputery dla OPP"

Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować Państwu funkcjonalne narzędzie internetowe, dzięki któremu szybciej znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje, odpowiednie dla Państwa placówki rozwiązania i pomysły na podniesienie jakości pracy i niesienia pomocy innym dzięki używanym technologiom IT.

Program przyjazneIT.pl to przede wszystkim gotowe rozwiązania sprzętowe wraz z dotowanym oprogramowaniem Microsoft dla szpitali, bibliotek czy też muzeów. Przyjazne IT gwarantuje oszczędność przy zakupie komputerów oraz możliwość pozyskania darmowego oprogramowaniu firmy Microsoft. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasobami naszego serwisu, który powstał jako odpowiedź na Państwa potrzeby!

 

Misja Programu

przyjazneIT.pl jest  programem kompleksowych rozwiązań sprzętowych, którego misją jest propagowanie idei wspierania procesów administracyjnych, społecznych, naukowych przy wykorzystaniu używanych technologii IT największych światowych producentów. Propagujemy zastosowanie produktów Microsoft, a także ideę przełużania cyklu życia urządzeń! Dostarczane w ramach programu darmowe rozwiązania programowe firmy Microsoft oraz tanie i niezawodne rozwiązania sprzętowe, prowadzą do szybszego rozwoju placówek Uprawnionych Użytkowników oraz poprawy jakości pracy przy równoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

Nasze cele osiągamy przez:

  • oferowanie rozwiązań w dedykowanych klientom instytucjonalnym
  • konsultacje i pomoc w wyborze rozwiązań na najwyższym poziomie jakości  
  • kontynuowanie i rozszerzanie współpracy z firmami wspierającymi Uprawnionych Użytkowników
  • edukację w zakresie ochrony środowiska poprzez ponowne wykorzystanie sprzętu elektronicznego
  • przygotowanie i dostarczenie sprzętu najwyższej jakości w Europie
  • fachowy serwis i doradztwo techniczne
  • miła atmosferę, budującą długotrwałe relacje Programu przyjazneIT.pl z Użytkownikami

Od ponad 20 lat dostarczamy na potrzeby polskich instytucji używane komputery. Zaczynając w 1999 roku mieliśmy w ofercie bardzo mocne na tamte czasy komputery klasy Intel Pentium 60 MHz. Na pierwszą informację o tych komputerach otrzymaliśmy ponad 3500 zapytań i tak rozpoczęła się historia, która doprowadziła nas w to miejsce.

Aktualnie oferujemy komputery o kilka generacji nowsze i wciąż cechują je: doskonała jakość, bezawaryjność i atrakcyjne koszty nabycia. Zaczynaliśmy jako „Polska Szkoła w UE”, "Komputery dla Bibliotek" i beneficjentami naszych programów do dnia dzisiejszego zostało ponad 16000 instytucji z każdego zakątka Polski. Dziesiątki tysięcy komputerów jest codziennie użytkowanych przez setki tysięcy osób. Z wieloma osobami z Państwa grona utrzymujemy ciągły kontakt i wiele razy w ciągu roku pomagamy wdrożyć nowe rozwiązania IT.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, które modele komputerów, w jakiej konfiguracji i z jakim oprogramowaniem najlepiej spełniają swoje funkcje, w Państwa codziennej pracy. Jakość naszych komputerów jest bezprecedensowa, a  wysoka bezawaryjność jest doceniana przez tysiące użytkowników. 

Mieliśmy przyjemność współpracować z jednostkami samorządowymi, bibliotekami i szkołami w całej Polsce. Jesteśmy tutaj:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl