Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje o rozwiązaniach dla Instytucji. Więcej w Polityce Prywatności.
Kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00

e-mail: biuro@przyjazneIT.pl

tel.: 77 465 21 78

 

Właścicielem serwisu PrzyjazneIT.pl jest:

EVK Sp. z o.o.

ul. 1 Maja 9, 46-043 Biestrzynnik

NIP 754 19 65 669

Sąd Rejonowy w Opolu KRS 196030

Rachunek do płatności: Bank PKO BP SA 14 1020 3668 0000 5102 0120 8289

 

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne naszych pracowników oraz doręczycieli podjęliśmy decyzję o nieodbieraniu poczty tradycyjnej. Ze swojej strony nie będziemy też wysyłać pism do Państwa w takiej formie.

W celu przesłania nam korespondencji prosimy o korzystanie wyłącznie z poczty elektronicznej. Zeskanowane pisma należy przesyłać do nas w postaci pliku .pdf na adres poczta@evk.pl

Jeżeli zależy Państwu na otrzymaniu potwierdzenia odebrania przez nas przesyłki, prosimy o dokonanie odpowiednich ustawień w Państwa programie pocztowym. W rezultacie otrzymacie Państwo na swojego maila informacje o dostarczeniu nam przesyłki oraz o odczytaniu jej przez nas.

Odpowiedź na Państwa korespondencję wysyłać będziemy również wyłącznie w formie elektronicznej na adres, z którego Państwo wysłaliście pismo do nas.

W sprawach ważnych, na przykład umowy, możecie Państwo posłużyć się podpisem kwalifikowanym. Z naszej strony taki dokument również zostanie opatrzony takim podpisem.

Mamy nadzieję na to, że podzielicie Państwo troskę o dobro Państwa i naszych współpracowników oraz doręczycieli i zaakceptujecie taką formę załatwiania spraw.

Zespół EVK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl