Jesteś OPP? Zarejestruj sprzęt i zyskaj dodatkowy rok gwarancji! 0
Zarejestruj swój sprzęt i zyskaj dodatkowy rok gwarancjiZarejestruj swój sprzęt i zyskaj dodatkowy rok gwarancji. Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Dodatkowy rok gwarancji za 0 złotych dla Organizacji Pożytku publicznego!

Wasza organizacja ma status OPP o i kupiliście w przeszłości komputer, notebook lub monitor w EVK Sp. z o.o.? Listę naszych kanałów można znaleźć w stopce strony, a więcej informacji jest tutaj. Teraz, można zarejestrować to urządzenie przez prosty formularz i zyskać dodatkowy rok gwarancji zupełnie za darmo!

Wypełnij formularz tutaj

Wystarczy podać w formularzu numer zamówienia, faktury lub ID EVK, a my odnajdziemy informację o produkcie w naszej bazie. Następnie zachowamy informację o przedłużonej gwarancji i udostępnimy ją na Waszym koncie na Przyjaznym IT. 

Korzyści dla użytkowników

Czas. Dzięki informacji elektronicznej będziemy sprawniej udzielać wsparcia technicznego w kolejnych latach użytkowania produktu. Pracujemy nad tym, aby portal Przyjazne IT i już niedługo nasz help desk, był przejrzystą platformą dla Państwa i dla nas. W ten sposób zarządzanie wyposażeniem organizacji, czy instytucji będzie możliwe za pomocą kilku kliknięć.

Mniej papieru, więcej czystej informacji

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl