Uwaga dofinansowanie! Darmowy wynajem notebooków dla uczniów 0
Uwaga dofinansowanie! Darmowy wynajem notebooków dla uczniów

Szanowni Państwo,

Zdajemy sobie sprawę z jakimi wyzwaniami przychodzi mierzyć się szkołom w związku z koniecznością zapewnienia ciągłości nauczania online. Oprócz Przyjaznego IT prowadzimy także program Euroschola.eu - skierowany w całości do placówek oświatowych.

Wiemy też jakie obawy mają rodzice – my, w Przyjaznym IT i w Euroschola także jesteśmy rodzicami. Kilkoro z nas doświadcza już łączenia pracy zdalnej, opieki nad dzieckiem i aktywnego uczestnictwa w procesie nauczania. Wiemy także, że nie wszystkie szkoły i nie wszyscy rodzice mogą pozwolić sobie na zakup lub wynajem komputera dla ucznia.

Wierzymy, że w sytuacji kryzysu, dobro nas wszystkich zależy od współpracy. Przyszedł właśnie czas, kiedy nie liczą się wyłącznie serdeczne relacje biznesowe, ale po prostu, dobre relacje z drugim człowiekiem.

Z powyższych powodów zdecydowaliśmy się uruchomić pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów. Jeśli Państwo stowarzyszenie, fundacja lub jednostka samorządu prowadzi szkołę, to ta informacja jest dla Was:

Przeznaczamy kilkaset notebooków na bezpłatny wynajem dla uczniów. Od dziś do 30 maja.

#naukawdomu. Razem damy radę!

więcej informacji znajdą Państwo na naszej partnerskiej stronie www.euroschola.eu

Uwaga! Pozyskaliśmy partnera strategicznego! Firma UPS zdecydowała się wziąć na siebie koszty logistyczne! Dzieki temu wynajem i transport są całkowicie za darmo!

Wspierajmy się pozytywnie :)

Pozdrawiamy,

Zespół Euroschola i Przyjazne IT

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl